Nazywam się Grzegorz Wala. Tłumaczenia i nauka języka angielskiego towarzyszyły każdemu z etapów mojej profesjonalnej kariery zawodowej.

Dzięki pracy w międzynarodowym środowisku miałem okazję do ciągłego doskonalenia swojej wiedzy językowej i umiejętności tłumaczeniowych. Szerokiego doświadczenia w zakresie tłumaczeń technicznych, ekonomicznych oraz prawniczych dała mi praca dla m.in. spółek LNG-Silesia sp. z o.o. oraz CETUS Energetyka Gazowa sp. z o.o. Ogromnie cennym doświadczeniem była współpraca z posłem do Parlamentu Europejskiego, panem Bogdanem Marcinkiewiczem. Praca nad tłumaczeniem dokumentów parlamentarnych, obsługa spotkań i konferencji organizowanych w Parlamencie Europejskim w Brukseli, a także udział w delegacjach PE, m.in. do Kuwejtu, czy Kataru, pozwoliły mi dopracować warsztat tłumacza i zdobyć wiele nowych, cennych umiejętności.

W swojej pracy opieram się na pełnym profesjonalizmie i zaufaniu. Gwarantuję terminowe i precyzyjne wykonanie tłumaczeń. Gwarantuję również różnorodny i ciekawy charakter kursów języka angielskiego, dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Zapraszam serdecznie do kontaktu – wszelkie niezbędne informacje w zakładce KONTAKT.